ThylaCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mis toimub märtsi alguses

Go down

Mis toimub märtsi alguses Empty Mis toimub märtsi alguses

Postitamine by Janpoizz Laup 27 Veeb 2016, 20:41

Tere

Tahaksin teile nüüd teada anda, et olen märtsi algul ära (reisil) ja ilmselt ThylaCrafti ei tule. Loodetavasti saab selle serveri kokku jooksmise enne ära parandada, sest muidu on server enamus ajast kinni. Kui teil on abi vaja, siis küsige moderaatoritelt, miniadminitelt, adminitelt või omanikult. Tuletan meelde, et ka Rabb on serveri omanik. Abi saamiseks kasutage uut käsku /helpme, sest muidu võib juhtuda, et teid lihtsalt ei saa aidata, eriti, kui sees on üks moderaator ja kümme mängijat tahavad midagi. Ainuke asi, millega võibolla teid keegi aidata ei saa on sõidukid. Minu autosid ei saa selle aja jooksul osta.
Kui kellelgi on midagi tähtsat, siis andke mulle Skype's teada (minu Skype on thylacrafti.administraator). Võibolla jõuab veel selle kuu lõpus ära teha raha reseti ja lisada serverisse tagasi mõni minigame (Kui teil on mingeid soove, siis kirjutage palun soovituste alafoorumisse!!!). Võimaluse korral tulen vahepeal ikkagi ise ka serverisse, aga ma pole kindel, kas jõuan. Niiet ostke endale autod ära, kuni veel saate.

Muide, üks soovitus nendele, kes tahavad õudselt koguaeg moderaatoriks kandideerida Wink - minge /spawn peamaja teisele korrusele ja imetlege seda plakatit seal Very Happy Moderaatorite valimise ma tahaks teha märtsi lõpus.
Janpoizz
Janpoizz
Admin
Admin

Postituste arv : 117
Join date : 10/11/2013
Asukoht : Tallinn, Estonia

https://thylacraft.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele